İstanbul Kitap Fuarı 2024 Hakkında

TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından 1982’den bu yana düzenlenen İstanbul Kitap Fuarı, her yıl ağırladığı yarım milyona yakın ziyaretçisi ile alanında en köklü ve Avrupa’nın en büyük fuarlarından biri olma özelliğine sahiptir.

İstanbul Kitap Fuarı Bilgileri:

Tarih: 2-10 Kasım 2024
Konum: İstanbul
Yer: TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi


DAHA FAZLASINI KEŞFEDİN > İSTANBUL KİTAP FUARI 2024'Ü NEDEN ZİYARET ETMELİSİNİZ?

Kültür ve Edebiyatın Buluşma Noktası

Yüzlerce yayınevinin ve binlerce yazarın okurlarla buluştuğu, 1987 yılında Fazıl Hüsnü Dağlarca ile başlayan onur yazarlığı uygulaması ile değerli edebiyat insanlarının onurlandırdığı fuar, düzenlenen yüzlerce etkinlikle fuar sürecinde kentte büyük bir edebiyat ve kültür şöleni yaratarak kentin en önemli kültürel etkinliklerinden biri olmaktadır. Yayınevleri ve yazarların katılımıyla gerçekleşecek fuar, çeşitli kültürel etkinlikleri ile kitap tutkunları için unutulmaz bir kültür şöleni olacak. Kitaplarla dolu bir dünyada kültürün ve bilginin izini sürmek için, İstanbul Kitap Fuarı'na adım atın ve bu eşsiz buluşmaya tanıklık edin.  
 
 

Güçlü İş Birlikleri, Güçlü Fuar

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2-10 Kasım 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek fuar, Türkiye Yayıncılar Birliği iş birliği beraberinde düzenlenmektedir. Bu birliktelikten alınan güçle birçok yayınevi, yüzlerce yazarı ve binlerce kitabı okurlarla bir araya getiriyor.
 
İSTANBUL KİTAP FUARI 2024'E STANTLI KATILIM SAĞLAMAK İÇİN TIKLAYINIZ