TÜYAP KİTAP VE SANAT FUARLARI ONUR ÖDÜLLERİ SAHİPLERİNİ BULDU

Kuruluşumuz TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş. tarafından Türkiye Yayıncılar Birliği işbirliği ile düzenlenen 35. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı ve TÜYAP tarafından düzenlenen ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı Onur Ödülleri, 14 Kasım Pazartesi akşamı TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi - Interexpo Salonu’nda gerçekleşen törenle sahiplerini buldu.
 
Otuz beşinci yaşını “Felsefe ve İnsan” teması ile selamlayan Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı Onur Yazarı Ödülü Sayın Prof. Dr. İoanna Kuçuradi’ye TÜYAP Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Bülent Ünal tarafından verildi.
 
Bu yıl Umulmadık Toraklar isimli çok küratörlü geniş bir sergiye ev sahipliği yapan ARTİST 2016 / 26. Uluslararası İstanbul Sanat Fuarı Onur Sanatçısı Ödülü Sayın Gülsün Karamustafa’ya TÜYAP Kültür Fuarları Danışma Kurulu Başkanı Sayın Doğan Hızlan tarafından verildi.
 
Bu yılın Sanatsever Kurum Onur Ödülü ise Summart Sanat Merkezi’ne verildi. Ödül Sayın Mete Bora adına Sayın Zeynep Bora’ya Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Öğretim Üyesi ressam Sayın Aydın Ayan tarafından verildi.
 
İstanbul Kitap ve İstanbul Sanat Fuarları, 20 Kasım Pazar akşamına kadar ziyaretçilere açık olacaktır.
 
 
Saygılarımızla,
TÜYAP Tüm Fuarcılık Yapım A.Ş.

 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN